NEMÁTE VLASTNÍ PROSTŘEDKY

Financování nemovitosti v Rakousku je se společností Winkler velmi snadné.  Naše firma, díky své dlouholeté spolupráci s bankami, je schopna poskytnout financování vlastním finančním balíčkem, nebo navrhnout velmi výhodný hypoteční úvěr

Pokud nemáte vlastní prostředky jsme schopni ukázat výhodnou cestu k získání nemovitost. Poskytujeme i právní ošetření, zajistíme veškeré ostatní náležitosti :

Standardní jednorázové poplatky a daně hrazené kupujícím:

Daň z převodu nemovitosti: 3,5 % (z kupní ceny nemovitosti)
Registrace do katastru nemovitostí: 1,1 %
Notářské poplatky: 2-3 % (+DPH)
Realitní provize: 3 % (+DPH)
Další náklady (ověření podpisů apod.): cca 350 EUR

Platební podmínky

Kupní cena je splatná kupujícím na svěřenecký účet notáře, kde jsou peníze deponovány a uvolněny ve prospěch prodávajícího v momentě sjednaném v kupní smlouvě. Daň z převodu nemovitosti, registrační poplatek a notářské poplatky jsou také splatné přímo notáři.

Kupní smlouva a zápis do katastru

Kupní smlouva je připravena spolupracujícím rakouským notářem, Alpin-reality s.r.o. zajišťuje překlad a právní stanovisko k návrhu smlouvy tak, aby odpovídal zájmům klienta – kupujícího. Zápis nového vlastníka do katastru nemovitostí je proveden do cca 2-4 týdnů od podpisu smlouvy.

Související služby

KV Winkler OG dále zajišťuje:

Vyhledání nemovitosti
Nevybrali jste si z naší aktuální nabídky nemovitostí? Sdělte nám Vaše představy a požadavky a my pro Vás najdeme odpovídající nemovitost.

Prohlídka nemovitosti
Zajistíme prohlídky Vámi vybraných nemovitostí z nabídky.

Rezervace nemovitosti
Vámi vybranou nemovitost lze závazným způsobem rezervovat.

Finanční poradenství
Jsme připraveni s Vámi probrat finanční aspekty a výdaje mající souvislost s koupí nemovitosti v Rakousku, včetně návazných daňových povinností a správních poplatků. V rámci toho Vám můžeme nabídnout, v případě Vašeho zájmu i pomoci zajistit, formu spolufinancování koupě nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru od rakouské banky.

Právní servis
Zajistíme pro Vás kompletní právní servis u každého obchodního případu ve spolupráci s renomovaným místním notářem (případně advokátní kanceláří) směřující k podpisu kupní smlouvy na danou nemovitost a k zápisu Vás, jako nového vlastníka, do katastru nemovitostí.

Překladatelské služby
Nabízíme Vám zajištění překladatelských služeb potřebných dokumentů a korespondence v rámci obchodního případu.

Doplňkové
Pojištění nemovitosti, zajištění dodávky telefonních služeb, internetového připojení, televizního signálu, zajištění stavebních a drobných řemeslných prací, pořízení nábytku, stěhování, ostatní.
Osobní účast zástupce naší realitní kanceláře.
Zástupce naší realitní kanceláře je v Rakousku přítomen nepřetržitě.
V rámci probíhajícího obchodní případu bývá zpravidla účasten při:
prohlídce nemovitosti
podpisu kupní smlouvy
předání nemovitosti
Pronájem nemovitosti
V případě Vašeho zájmu zajistitíme pronájem Vaší nemovitosti, formou dlouhodobého či krátkodobého pronájmu včetně služeb s tímto pronájmem souvisejících. Tímto Vám pomůžeme zajistit návratnost Vaší investice.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *