Rakouská Společnost Winkler  nabízí komplexní realitní služby již od roku 2005. Vznikla jako společnost Alpinklub jejíž hlavní činností bylo poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu a realitní činnost v Rakousku. V roce 2014 společnost přešla na nový obchodní název Winkler a je v současné době největším českým tour operátorem v rakouském Zillertalu.
Naše dlouhodobé zkušenosti s prodejem realit v Rakousku a výborná znalost místního prostředí, nás právem řadí mezi kvalifikované odborníky v poskytování profesionálních realitních služeb. Ke každému z klientů máme individuální přístup, náš zástupce je přítomen v Rakousku nepřetržitě a je schopen reagovat na Vaše požadavky okamžitě. Stabilní tým s potřebným zázemím vždy byl, je a bude základem poskytování kvalitních služeb našim zákazníkům. Vyhledání nemovitosti
Nevybrali jste si z naší aktuální nabídky nemovitostí? Sdělte nám Vaše představy a požadavky a my pro Vás najdeme odpovídající nemovitost.

Prohlídka nemovitosti
Zajistíme prohlídky Vámi vybraných nemovitostí z nabídky.

Rezervace nemovitosti
Vámi vybranou nemovitost lze závazným způsobem rezervovat.

Finanční poradenství
Jsme připraveni s Vámi probrat finanční aspekty a výdaje mající souvislost s koupí nemovitosti v Rakousku, včetně návazných daňových povinností a správních poplatků. V rámci toho Vám můžeme nabídnout, v případě Vašeho zájmu i pomoci zajistit, formu spolufinancování koupě nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru od rakouské banky.

Právní servis
Zajistíme pro Vás kompletní právní servis u každého obchodního případu ve spolupráci s renomovaným místním notářem (případně advokátní kanceláří) směřující k podpisu kupní smlouvy na danou nemovitost a k zápisu Vás, jako nového vlastníka, do katastru nemovitostí.

Překladatelské služby
Nabízíme Vám zajištění překladatelských služeb potřebných dokumentů a korespondence v rámci obchodního případu.

Doplňkové
Pojištění nemovitosti, zajištění dodávky telefonních služeb, internetového připojení, televizního signálu, zajištění stavebních a drobných řemeslných prací, pořízení nábytku, stěhování, ostatní.
Osobní účast zástupce naší realitní kanceláře.
Zástupce naší realitní kanceláře je v Rakousku přítomen nepřetržitě.
V rámci probíhajícího obchodní případu bývá zpravidla účasten při:
prohlídce nemovitosti
podpisu kupní smlouvy
předání nemovitosti
Pronájem nemovitosti
V případě Vašeho zájmu zajistíme pronájem Vaší nemovitosti, formou dlouhodobého či krátkodobého pronájmu včetně služeb s tímto pronájmem souvisejících. Tímto Vám pomůžeme zajistit návratnost Vaší investice.