Nemovitosti v Rakousku

Vítejte na našem webu zaměřeného na prodej nemovitostí v Alpách

referencerealizace

výstavba, zprostředkování, prodej nemovitostí

o nás

Rakouská Společnost Winkler nabízí komplexní realitní služby již od roku 2005. Vznikla jako společnost Alpinklub jejíž hlavní činností bylo poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu a realitní činnost v Rakousku. V roce 2014 společnost přešla na nový obchodní název Winkler a je v současné době největším českým tour operátorem v rakouském Zillertalu.

více

výstavba nemovitosti dle vašich přání

developerské projekty

Uvažujete o realizaci developerského projektu v Tyrolských Alpách ? Vyžadujete férové a nadstandardní jednání? Individuální přístup?

Naše společnost zajištuje veškeré investiční, právní a stavební náležitosti, které jsou potřeba ke startu kteréhokoliv developerského či pouze investičního projektu. Naší prioritou při těchto projektech jsou zejména finanční stabilita investice, krátkodobá návratnost a vysoké zhodnocení.

představujeme celou škálu služeb v realitách

naše služby

Rakouska Společnost Winkler nabízí komplexní realitní služby již od roku 2005. Vznikla jako společnost Alpinklub jejíž hlavní činností bylo poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu a realitní činnost v Rakousku. V roce 2009 společnost přešla na nový obchodní název Winkler a je v současné době největším českým tour operátorem v rakouském Zillertalu. Číst více

jak na nejrychleji zajistit bydlení v Rakousku

Financování nemovitostí