RAKOUSKÁ SPOLEHLIVOST NA ČESKÉM TRHU

Realitní kancelář
Přinášíme široké portfolio služeb

Více

Služby
Naše služby v oblasti realit

Nemovitosti
Naše společnost se soustředí na prodej realit a realizaci projektů po celé České republice. Nabízíme Vám kvalitní služby se zkušenostmi z Rakouska včetně nadstandartních služeb, zejména pro Jihomoravský kraj. Rádi přijedeme nacenit Vaši nemovitost zdarma a poradit s náležitostmi prodeje nebo koupí.

Developerské projekty
Uvažujete o realizaci developerského projektu, chybí Vám finanční prostředky, nebo jen potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit...

Vyžadujete férové a nadstandardní jednání? Individuální přístup?

Naše společnost zajištuje veškeré investiční, právní a stavební náležitosti, které jsou potřeba ke startu kteréhokoliv developerského či pouze investičního projektu.

Naší prioritou při těchto projektech jsou zejména finanční stabilita investice, krátkodobá návratnost a vysoké zhodnocení.

Investiční výstavba

Vyhledáme výjimečné příležitosti pro developerské projekty a umožníme Vám do nich investovat. Nabízíme různé formy partnerství a úrovně spolupráce. Poradíme Vám  zajistíme kompletní řízení ve všech fázích projektu.

Realizované zakázky

Financování nemovitosti
Při financování vlastního bydlení je důležité pečlivě zvážit a vyhodnotit všechny dostupné možnosti a potřebné informace. Jak se ale orientovat v záplavě nabídek bank a dalších finančních institucí?

Kontakt
Kontaktovat nás můžete pomocí formuláře nebo některého z uvedených kontaktů níže.

Adresa
ALPIN-REALITY s.r.o
Lidická 700/19,
Veveří 602 00, Brno
IČO: 06771963

Kontaktni údaje
Telefon: +420 773 755 259
email: Winkler@alpin-reality.cz

Načítám...