Vyhledání nemovitosti
Nevybrali jste si z naší aktuální nabídky nemovitostí? Sdělte nám Vaše představy a požadavky a my pro Vás najdeme odpovídající nemovitost.

Prohlídka nemovitosti
Zajistíme prohlídky Vámi vybraných nemovitostí z nabídky.

Rezervace nemovitosti
Vámi vybranou nemovitost lze závazným způsobem rezervovat.

Finanční poradenství
Jsme připraveni s Vámi probrat finanční aspekty a výdaje mající souvislost s koupí nemovitosti v Rakousku, včetně návazných daňových povinností a správních poplatků. V rámci toho Vám můžeme nabídnout, v případě Vašeho zájmu i pomoci zajistit, formu spolufinancování koupě nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru od rakouské banky.

Právní servis
Zajistíme pro Vás kompletní právní servis u každého obchodního případu ve spolupráci s renomovaným místním notářem (případně advokátní kanceláří) směřující k podpisu kupní smlouvy na danou nemovitost a k zápisu Vás, jako nového vlastníka, do katastru nemovitostí.

Překladatelské služby
Nabízíme Vám zajištění překladatelských služeb potřebných dokumentů a korespondence v rámci obchodního případu.

Doplňkové služby
Pojištění nemovitosti, zajištění dodávky telefonních služeb, internetového připojení, televizního signálu, zajištění stavebních a drobných řemeslných prací, pořízení nábytku, stěhování, ostatní.
Osobní účast zástupce naší realitní kanceláře.
Zástupce naší realitní kanceláře je v Rakousku přítomen nepřetržitě.
V rámci probíhajícího obchodní případu bývá zpravidla účasten při:
prohlídce nemovitosti
podpisu kupní smlouvy
předání nemovitosti
Pronájem nemovitosti
V případě Vašeho zájmu zajistitíme pronájem Vaší nemovitosti, formou dlouhodobého či krátkodobého pronájmu včetně služeb s tímto pronájmem souvisejících. Tímto Vám pomůžeme zajistit návratnost Vaší investice.